Masz pytania? Masz pytania?

Wypełnij formularz

Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.

Oszczedność, Zasięg i moc! Volvo Trucks wspiera lokalnych przewoźników.

Image
FL

Volvo FL
Transport miejski i regionalny.

Wywrotka albo cysterna? Żuraw albo pojazd do transportu samochodów osobowych? A może furgon lub pojazd pożarniczy? Nieważne do jakich zadań go potrzebujesz, podwozie Volvo jest na nie gotowe. Elastyczne konfiguracje podwozia i długa lista opcji wyposażenia ułatwiają dostosowanie pojazdu do Twoich indywidualnych potrzeb.
Image
FE

Volvo FE
Transport miejski i regionalny.

Wielozadaniowy samochód do cięższych zadań i cięższej pracy komunalnej. Szeroka paleta jednostek napędowych do wyboru. Od klasycznych rozwiązań zasilanych ON po niskoemisyjne pojazdy CNG, aż po w pełni elektryczne podwozie FE.
Image
FM

Volvo FM
Transport regionalny.

Nasza najnowsza odpowiedź na wyzwania transportu regionalnego. Wydajne silniki konwencjonalne o pojemności 11 i 13 litrów zapewniają uniwersalność w podejściu do zadań. Nisko zawieszona kabina z zaledwie dwoma stopniami wejściowymi ułatwia obserwację otoczenia pojazdu oraz wchodzenie do kabiny. Volvo FM jest również jednym z najlżejszych pojazdów w swojej klasie i idealnie nadaje się do wykonywania transportów wszędzie tam, gdzie każdy kilogram ma znaczenie. Volvo FM występuje też w wersji LNG. Szeroka gama kabin zapewnia uniwersalność zastosowań.

Targi Rozwiązań Transportowych 4Poland

Targi Rozwiązań Transportowych

Image

zobacz film z ostatniej edycji